Tikšanās ar bērnu bibliotēkas “Zīlīte” pārstāvjiem jaunā realitātē!

Kā katru gadu tradicionāli pie mums 9.pirmsskolas izglītības iestādē notiek Ziemas pasaku lasījumi, ko organizē Daugavpils pilsētas bērnu bibliotēkas „Zīlīte” pārstāvji. Ņemot vērā radušos epidemioloģisko situāciju valstī, kas saistīta ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas pasākumiem, šogad ar bibliotēkas pārstāvjiem mēs tikāmies jaunajā realitātē- attālināti, izmantojot saziņas platformu Team meeting, pasākumā  „Adventes lasījumi”. Bērniem un grupas skolotājām bija jauna pieredze- iespēja klausīties un vērot leļļu teātra izrādi tiešraidē par pasaku „Bubuļbailes”, ko sarakstīja lietuviešu bērnu grāmatu rakstnieks Bens Berants un grāmatas māksliniece Vilija Kvieskaite.

Skatoties leļļu teātri bērni varēja uzzināt, kas ir bailīgāk: ja kaut kas naktī nolaupa bumbu vai ja tumsiņā jādodas to meklēt mežā? Un ja nu satiec BUBULI? Vāverēns un vārnēns apņemas atrast pazudušo bumbu, pat ja nāksies uzveikt pašas lielākās – BUBUĻBAILES.

Pēc pasakas klausīšanās bērni varēja pārrunāt ar skolotājām, kas ir bailes un vai drīkst bez vecāku/pieaugušo klātbūtnes doties prom no mājām?

Mums ir liels prieks, ka mūsu mazos un lielos grāmatu mīļus nav aizmirsuši un sagādājuši mums tādu pārsteigumu. Ar lielu nepacietību gadīsim mūsu nākamo virtuālās tikšanās reizi ar bērnu bibliotēkas “Zīlīte” pārstāvjiem, lai atkal varam iejusties pasaku valstībā.

Ziņojumu sagatvoja vietniece Edīte Radionova.