STARPTAUTISKĀ ROKU MAZGĀŠANAS DIENA 2020!

Mūsu iestādes tradīciju lādē ir 15. oktobrī svinēt Starptautisko Roku mazgāšanas dienu.

Starptautiskā Roku mazgāšanas diena notika saskaņā ar Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas principiem, ievērojot grupu plūsmu nekrustošanos.

Katras grupas  bērni varēja piedalīties aktivitātēs, ko bija sagatavojuši iestādes pedagogi.

Starptautiskā Roku mazgāšanas diena notika kopā ar pasaku varoņiem Mikrobu un Burbulīti, aktīvu līdzdalību izrādīja pirmsskolas iestādes un skolu māsa.

Mikrobs un Burbulīte parādīja bērniem kā rodas mikrobi uz rokām, no kā mirobi baidās un kā no tiem izvairīties. Bērni ar grupas skolotāju palīdzību  aktīvi pieņēma darbību eksperimentu veikšanā, kas bērniem parādīja, ka pat pipari bēg no ziepēm.

Bērniem bija iespēja uzzīmēt uz rociņām mikrobus, pārbaudīt vai viņu rokas arī satur tādus un notīrīt.

Katra iestādes grupa kopā ar Mikrobu un Burbulīti jautri pavadīja laiku, bet iestādes medmāsa demonstrēja praktikumu- roku mazgāšanā.

Starptautiskā Roku mazgāšans diena iestādē notiek visas dienas garumā. Otrajā dienas daļā bērni varēja noskatīties pamācošu mulfilmu par roku mazgāšanu.

Pateicoties Slimību profilakses un kontroles centram, SPKC.facebook mājas lapas informācijai, bērni dziedāja jautru dziesmu par rociņām un saņēma lietderīgas “Ziepiņa krāsojamā grāmata”, kas mudinās bērnus daudz nopietnāk padomāt, kāpēc ir jāmazgā rokas.

Foto atmiņas no pasākuma skat. GALERIJĀ! 

Ziņojumu sagatavoja vadītājas vietniece Edīte Radionova.