Labdarības akcija „Dāvāsim siltumu citiem”

Tuvojoties tādiem svētkiem, kā Lieldienas, kuri ir labestības, prieka un  pavasara saulgriežu svētki, Daugavpils pilsētas 9. speciālā pirmsskolas izglītības iestāde rīkoja akciju „Dāvāsim siltumu citiem”.

Iestādes administrācija un pedagogi devās uz Valsts sociālās aprūpes centru „Latgale” filiāli „Kalkūni”, lai iepriecinātu un dāvātu patīkamus mirkļus bērniem (klientiem), kuri atrodas šajā centrā.  Visiem klātesošajiem bija iespēja noskatīties ēnu teātri  „Zīļuks” un minēt mīklas, iegūstot mazu pārsteiguma balvu.

Daugavpils pilsētas 9. speciālās pirmsskolas izglītības iestādes grupas – („Pasaciņa”, „Bitīte”, „Varavīksne”, „Pīlīte”) skolotājas un bērni bija sagatavojuši paštaisītas dāvaniņas un saldumus, lai dāvātu prieka mirkļus un apsveiktu aprūpes namā dzīvojošos bērnus (klientus) topošajos svētkos – Lieldienās.

 

Izsakām lielu pateicību Daugavpils pilsētas 9. speciālās pirmsskolas izglītības iestādes bērnu vecākiem, kuri piedalījās šīs akcijas īstenošanā!

Vairāk foto skat. galerijā: http://daug9specpii.lv/galerija/labdaribas-akcija-davasim-siltumu-citiem

Informāciju sagatavoja: Daugavpils pilsētas 9. speciālās pirmsskolas izglītības iestādes vadītājas vietniece Aija Grauze