Konkursa “Ziemassvētku atklātnītes ” rezultātā

Cien. vecāki un skolotājas! Vēlamies Jums pateikt “paldies”, ka piedalījāties un atbalstījāt bērnus konkursā “Ziemassvētku atklātnītes”galapasākumā, kas notika mūsu iestādē 20. decembrī, izmantojot Zoom platformas tiešsasistes iespējas, kurā žūrija, administrācias un Iestādes padomes sastāvā, izvērtēja oriģinālākos, svētku garam atbilstošākos, ziemīgākos, mīlīgākos un kvalitatīvākos bērnu darbiņus. Iespēja ieskatīties atklātnīšu prezentācijā.

Visi izvirzītie darbiņi tika rūpīgi izvērtēti. Godalgoto vietu ( t.sk. grupu simpātijas ) ieguvušās bērnu rokām tapušās vai sadarbībā ar vecākiem izveidotās atklātnītes, ieguva Diplomus un mazas atmiņas balvas,   tika nosūtītas gaidāmajos Ziemassvētkos un Jaunajā 2022. gadā iestādes sadarbības partneriem ( DPIP, Atbalsta centram, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejam, LCB bērnu bibliotēkai “Zīlīte”, LCB Neredzīgo Daugavpils filiāles bibliotēkai, Latgales Zoodārzam, zs “Eži”, SK biedrībai), izmantojot pasta iespējas, savukārt pārējās atklātnītes, ieguva Pateicības rakstus un tika izsūtītas gaidāmajos Ziemassvētkos un Jaunajā 2022. gadā visām pilsētas pirmsskolas izglītības iestādēm, izmantojot e-vides iespējas.

Godalgotās vietas saņēma:

  1. grupas “Pīlīte” simpātiju ieguva: Aleksandrs Černišenko
  2. diplomu par oriģinālākā darbiņa izpildījumu  ieguva: Vlads Visockis
  3. grupas “Varavīksne” simpātiju ieguva: Mihails Fjodorovs
  4. diplomu par mīlīgākādarbiņa izpildījumu  ieguva: Anastasija Fiļipova
  5. grupas “Bitīte” simpātiju ieguva: Darja Zaiceva
  6. diplomu par ziemīgākā    darbiņa izpildījumu  ieguva: Vladimirs Sidorovs
  7. grupas “Pasaciņa” simpātiju ieguva: Iļja Andrusevičs
  8. diplomu par svētku garam atbilstošākā darbiņa izpildījumu  ieguva: Viktorija Grigorjeva

Atsevišķu “Paldies” vēlamies pateikt mūsu Iestādes padomes pārstāvjiem par sadarbību un vēlmi piedalīties kopīgi rīkotajos pasākumos.

Ziņojumu sagatavoja: vadītājas vietniece Edīte Radionova.