AUGUSTA NOTIKUMI 2021

PIEDĀVĀJAM IELŪKOTIES AUGUSTA MĒNEŠA AKTUALITĀTĒS! 

 

Daugavpils pilsētas 9. pirmsskolas izglītības iestāde atzīmē Starptautisko arbūzu dienu (o3.08.)!

Ieplānotā un sen gaidītā arbūzu diena ir klāt. Bērni kopā ar skolotājām izveidoja dienas nosaukumu, atkārtojot un apgūstot jaunus burtus, veidojot no tiem zilbes un vārdus. Skolotājas bija sagatavojušas bērniem tehnoloģiju, matemātikas, dabaszinību  un valodu mācību jomās  jaukus, interesantus un radošus darbiņus, kas saistīti ar tēmu arbūzs. Šos darbiņus var aplūkot nojumīšu laukumiņu stendos. Pats lielākais pārsteigums bērniem bija šinī dienā nogaršot šo lielo ogu, ievērojot galda kultūras un higiēnas prasības. Kas no šī garduma palika pāri? Mizas un sēkliņas! Ko ar to iesākt? Bērni nolēma sēkliņas iestādīt, lai mums pašiem arī būtu savā dārziņā izaudzēti arbūzi.

Interesants fakts: vadoties pēc lietainajiem laika apstākļiem, iepriekšējās dienas noslēgumā grupas skolotāja piedāvāja bērniem ieplānot nākamajā dienā kuģīšu gatavošanu un palaišanu peļķēs. No bērnu puses šis piedāvājums tika nevilcinoties noraidīts, ar piebildi: „Mēs rīt svinēsim ARBŪZU dienu!!!”. Tas parāda, ka bērni ievēro, plāno un organizē savu nedēļas darbu.

Dienas ieskatam skat. ŠEIT! 

Ziņojumu sagatavoja: vadītājas vietniece Edīte Radionova.

 

Daugavpils pilsētas 9. pirmsskolas izglītības iestāde atzīmē Starptautisko KAĶU dienu (o8.08.)!

Starptautiskās kaķu dienas ietvaros jebkurš sabiedrības loceklis var izteikt savu simpātiju kaķiem: vai samīļojot tos, vai pabarojot, vai sniedzot palīdzību kaķu patversmē nonakušajiem utt. Mūsu pirmsskolas iestādes bērni un skolotājas redz šo dienu šādi. skat. SAGATAVOTAIS MATERIĀLS! 

Ziņojumu sagatavoja: vadītājas vietniece Edīte Radionova.

 

Daugavpils pilsetas 9. pirmsskolas izglītības iestāde atzīmē Pasaules fotogrāfijas dienu (19.08)!

Pasaules fotogrāfijas dienā mūsu bērni iejutās fotgrāfu lomās. Būdami fotoateljē darbinieki bērni skolotājas vadībā izveidoja lielu fotorāmi, izrotājot to ar burtiem, ar cipariem un citām viņiem tīkamām  lietām. Cītīgi pastrādājot, bērni nojumes brīvdabas teritorijā izveidoja mazu foto izstādi, kurā paši varēja vairakkārt aplūkot savus un citu tuvieniekus fotogrāfijās. Bērniem bija iespēja izspelēt fotogrāfiju tapšanu, kur sarunu laikā uzzinot no skolotājas un citu bērnu pieredzes, ieguva informāciju un izmantoja sižetlomu rīkus, tādējādi aktualizējot priekš sevis digitālās prasmes. Kaut arī šodien debesis vairakas reizes aizpildīja lietus mākoņi un nopilēja kāda lietus pile, mūsu bērnu fotgrāfijas, prieku un smaidu tas nespeja sabojāt.

Piedāvājam Jums mazu ieskatu šodienas procesā: LIEKAM JAUNU BILDI IEKŠĀ! 

Ziņojumu sagatavoja: vadītājas vietniece Edīte Radionova.