Akcija “Nāc un iesaisties eglītes rotāšanā”

Sagaidot 2. adventi, plānojot un īstenojot labos darbus, uzturot iestādes tradīcijas,  kā arī kopā būšanas un labbūtības veicināšanai, 12.12.2023. pēcpusdienā iestādes aktu zālē vecākiem kopā ar bērniem tika organizēta akcija “Nāc un iesaisties eglītes rotāšanā”, fonā skanot burvīgai Ziemassvētku melodijai.

Dalībnieki, piedaloties meistardarbnīcās, izmantojot digitālās pamācības e-vidē, ieguva praktiskas zināšanas, iekļaujot “zaļās domāšanas” pamatprincipus, kā arī iegūstot jaunas prasmes un idejas eglītes rotājumu izgatavošanā no saimniecībā praktiski pieejamām lietām.

Projekta mēneša  “Ziemassvētki- pasaku un brīnumu laiks” ietvaros piedāvājam Jums ieskatīties meistardarbnīcas aizkulisēs, kur ar čaklo rūķu palīdzību tapa brīnumaini eglīšu rotājumi, kas svētku laikā priecēs mūs katru dienu, sagaidot un pavadot ziemas svētkus, iestāde foajē eglītes zaros.

Paldies vēlamies teikt vecākiem un bērniem par aktīvu iesaistīšanos un radošu dalību, kā arī paldies čaklajiem rūķiem- speciālajiem pedagogiem Irinai un Iraīdai, skolotājam- logopēdam Gaļinai, APU komandai par mirkļa burvības uzturēšanu un kopā būšanu.

Ziņojumu sagatavoja- vadītājas vietniece E. Radionova