RĪCĪBAS DIENAS 2023 DAUGAVPILS 9.PII SKATĪJUMĀ

DAUGAVPILS PILSĒTAS 9.PII, PIEDALOTIES RĪCĪBAS DIENĀS 2023 SAUKLIS “PLANĒTA 1. VIETĀ” SAISTĀS AR LIETDERĪGAS “ZAĻĀS DOMĀŠANAS” IZMANTOŠANU. IZGLĪTOJAMIE KOPĀ AR SKOLOTĀJĀM, IESAITĪJĀS GAN  KLIMATA PĀRMAIŅU PĒTĪŠANĀ, GAN BIOLOĢISKĀS DAUDZVEIDĪBAS SAGLABĀŠANĀ, GAN BEZATKRITUMU DZĪVESVEIDA VEICINĀŠANĀ.

LAI TURPINĀTU SAGLABĀT BIOLOĢISKO DAUDZVEIDĪBU TUVĀKAJĀ APKĀRTNĒ,  BĒRNI KOPĀ AR SKOLOTĀJĀM STĀDĪJA OZOLZĪLES PAR GODU LATVIJAS 105. GADADIENAI. IZAUGUŠOS OZOLU STĀDIŅUS PLĀNOTS DĀVINĀT MŪSU PILSĒTAI KLIMATA PĀRMAIŅU IETEKMES MAZINĀŠANAI.

DOMĀJOT PAR BEZATKRITUMU DZĪVESVEIDU, MAZĀKIE BĒRNI KOPĀ AR SKOLOTĀJĀM UZKOPA IESTĀDES GRUPAS LAUKUMIŅU NO RUDENS LAPĀM, SAVUKĀRT LIELĀKO GRUPU BĒRNI ORGAZNIZĒJA MĀCĪBU EKSKURSIJAS UZ PILSĒTAS PARKIEM AR MĒRĶI INFORMĒT UN RĀDĪT PIEMĒRU SABIEDRĪBAI PAR DABAS SAUDZĒŠANU UN ATKRITUMU SAVĀKŠANU.

VEICINOT “ZAĻĀS DOMĀŠANAS” LIETDERĪGU IZMANTOŠANU PRAKTISKAJĀ DARBĪBĀ, KĀ ARĪ IEVĒROJOT BEZATKRITUMU PRINCIPU, MĒRĶTIECĪGI TIKA ORGANIZĒTA APMĀCOŠA EKSKURSIJA UZ RIMI DEPOZĪTA PUNKTU PET PUDEĻU NODOŠANĀ UN APRITES EKONOMIKAS ZINĀŠANĀS, IEGĀDĀJOTIES PAR DEPOZĪTA TARAS KUPONU SEV NEPIECIEŠAMĀS PRECES.

IESAISTOTIES SPKC ORGANIZĒTAJĀ KONKURSĀ “AKTĪVĀKĀ NVVST IZGLĪTĪBAS IESTĀDE 2023./2024. MĀCĪBU GADĀ”, BĒRNI SIŽETLOMU ROTAĻU VEIDĀ IEJUTĀS ĀRSTU LOMĀS, DISKUTĒJOT PAR KLIMATA PĀRMAIŅU VEICINOŠAJIEM APSTĀKĻIEM, MEKLĒJOT VEIDUS KĀ VAR PALĪDZĒT PLANĒTAI BŪT VESELAI.

AKCENTĒJOT VESELĪGU DZĪVESVEIDU KLIMATU PĀRMAIŅU IETEKMĒ, BĒRNI KOPĀ AR SKOLOTĀJĀM IZRUNĀJA UN IZVEIDOJA PLAKĀTUS UN VIDEO RULLĪŠUS PAR ŪDENS NOZĪMI CILVĒKA DZĪVĒ,PIEDALOTIES LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONA RADOŠAJĀ KONKURSĀ “MANS LABĀKAIS DRAUGS– ŪDENS”.

PIEDALOTIES RĪCĪBAS DIENĀS 2023, TIKA IEGŪTAS JAUNAS ZINĀŠANAS, POZITĪVA PIEREDZE UN PILNVEIDOTA BĒRNU UN PIEAUGUŠO LABBŪTĪBA.

DAUGAVPILS 9.PII ADMINISTRĀCIJA.